calcActive())">
Black+Decker pölynimurin tai robotti-imurin Pivot PV1205B yhteensopiva akku 3000mAh
Saatavissa tehtaalta
41,95 €
Black+Decker pölynimurin tai robotti-imurin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Pivot PV1205B
Korvattavat Black+Decker pölynimurin tai robotti-imurin alkuperäisakut
RD-BD12VB
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Black+Decker pölynimurin tai robotti-imurin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta …
| SKU | CS-BKV205VX |
|---|---|
| Jännite uusi | 12 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128216490 |
| Korvaa | RD-BD12VB |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 36Wh |
| Mitat | 86.50 x 45.60 x 64.30mm |
| Jännite | 12 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Imurien akut
Näytä kaikki →
-35%
Dyson V6 / DC58 / DC61 ( SV03 ) akku 2500mAh
62,95 €
40,95 €
-19%
Neato Botvac D3 / D4 / D5 / D6 / D7 akku 6800mAh
84,95 €
68,95 €
-31%
Dyson V8 akku 2800mAh / 60.48Wh
79,95 €
54,95 €
-33%
Dyson SV11 / V7 akku 2000mAh / 43.20Wh
54,95 €
36,95 €
-26%
AEG Electrolux VBHC7787E / 8087979053 / 809115702 akku 2500mAh / 45Wh
64,95 €
47,95 €
-18%
AEG OSBP72LI / Electrolux OSBP72LI25 akku 3400 mAh
49,95 €
40,95 €
-33%
Xiaomi G1 MI / Robot MI-G1 Pölynimurirobotin akku 2600 mAh
39,95 €
26,95 €
-22%
AEG Electrolux VBHC7787E / 8087979053 / 809115702 akku 1500mAh / 27Wh
49,95 €
38,95 €