calcActive())">
Roborock pölynimurin tai robotti-imurin H7 / H7M1A yhteensopiva akku 4000mAh
Saatavissa tehtaalta
105,95 €
Roborock pölynimurin tai robotti-imurin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
H7
H7M1A
H7M1A
Korvattavat Roborock pölynimurin tai robotti-imurin alkuperäisakut
9.02.0211
R200002-17W
R200002-17W
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Roborock pölynimurin tai robotti-imurin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akus…
| SKU | CS-RHB700VX |
|---|---|
| Jännite uusi | 21,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128217251 |
| Korvaa | 9.02.0211 / R200002-17W |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 86.4Wh |
| Mitat | 102.50 x 86.80 x 61.40mm |
| Jännite | 21,6 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Imurien akut
Näytä kaikki →
-35%
Dyson V6 / DC58 / DC61 ( SV03 ) akku 2500mAh
62,95 €
40,95 €
-19%
Neato Botvac D3 / D4 / D5 / D6 / D7 akku 6800mAh
84,95 €
68,95 €
-31%
Dyson V8 akku 2800mAh / 60.48Wh
79,95 €
54,95 €
-33%
Dyson SV11 / V7 akku 2000mAh / 43.20Wh
54,95 €
36,95 €
-26%
AEG Electrolux VBHC7787E / 8087979053 / 809115702 akku 2500mAh / 45Wh
64,95 €
47,95 €
-18%
AEG OSBP72LI / Electrolux OSBP72LI25 akku 3400 mAh
49,95 €
40,95 €
-33%
Xiaomi G1 MI / Robot MI-G1 Pölynimurirobotin akku 2600 mAh
39,95 €
26,95 €
-22%
AEG Electrolux VBHC7787E / 8087979053 / 809115702 akku 1500mAh / 27Wh
49,95 €
38,95 €