calcActive())">
3M tutkimuslaitteen TR-300+ Powered Air Respirator / TR-800 PAPR yhteensopiva akku 4000mAh
Saatavissa tehtaalta
555,95 €
3M tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
TR-300+ Powered Air Respirator
TR-800 PAPR
Versaflo Intrinsically Safe
TR-800 PAPR
Versaflo Intrinsically Safe
Korvattavat 3M tutkimuslaitteen alkuperäisakut
TR-830
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu 3M tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ver…
| SKU | CS-MTR800SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 12,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128217244 |
| Korvaa | TR-830 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 50.4Wh |
| Mitat | 231.10 x 56.50 x 65.30mm |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Mittalaitteiden akut
Näytä kaikki →
TRIMBLE Ranger 3, Ranger 3L, Ranger 3RC akku 3400mAh
106,95 €
-15%
3M tutkimuslaitteen Scott Proflow PF-630 / PF-619E yhteensopiva akku 4500mAh
52,95 €
44,95 €
Teltonika tutkimuslaitteen TM250 yhteensopiva akku 950mAh
17,95 €
-6%
Juniper 12523, Allegro CX, Allegro CX VR-151 akku 3800mAh
46,95 €
43,95 €
HumanWare New Stream akku 2500mAh
68,95 €
-17%
Geo-Fennel Multi-Liner FL 50 / Plus akku 1800mAh
29,95 €
24,95 €
-15%
Fluke 741, 741B, 743 akku 2200mAh
46,95 €
39,95 €
-16%
Promax TV Explorer II CB-077 akku 13000mAh
79,95 €
66,95 €