calcActive())">
AstralPool tutkimuslaitteen VX Salt Chlorinator / VX 6T yhteensopiva akku 700mAh
Saatavissa tehtaalta
18,95 €
AstralPool tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
VX Salt Chlorinator
VX 6T
VX 7T
VX 9T
VX 11T
VX 13T
VX 6T
VX 7T
VX 9T
VX 11T
VX 13T
Korvattavat AstralPool tutkimuslaitteen alkuperäisakut
70313
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu AstralPool tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikood…
| SKU | CS-ASV600SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 4,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128161325 |
| Korvaa | 70313 |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 3.36Wh |
| Mitat | 44.80 x 41.60 x 10.80mm |
| Jännite | 4,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Mittalaitteiden akut
Näytä kaikki →
TRIMBLE Ranger 3, Ranger 3L, Ranger 3RC akku 3400mAh
106,95 €
-15%
3M tutkimuslaitteen Scott Proflow PF-630 / PF-619E yhteensopiva akku 4500mAh
52,95 €
44,95 €
Teltonika tutkimuslaitteen TM250 yhteensopiva akku 950mAh
17,95 €
-6%
Juniper 12523, Allegro CX, Allegro CX VR-151 akku 3800mAh
46,95 €
43,95 €
HumanWare New Stream akku 2500mAh
68,95 €
-17%
Geo-Fennel Multi-Liner FL 50 / Plus akku 1800mAh
29,95 €
24,95 €
-15%
Fluke 741, 741B, 743 akku 2200mAh
46,95 €
39,95 €
-16%
Promax TV Explorer II CB-077 akku 13000mAh
79,95 €
66,95 €