calcActive())">
Fluke tutkimuslaitteen 4JNW4 / 4JNW5 yhteensopiva akku 3200mAh
Saatavissa tehtaalta
114,95 €
Fluke tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
4JNW4
4JNW5
TiR32
TiR29
TiR27
TiR125
Ti27
Ti29
Ti32
Ti90
Ti95
Ti100
Ti105
Ti110
Ti200
Ti300
Ti400
TiR105
TiR110
Ti450
Ti401
Ti480
Ti125
Ti27 Infrared Cameras
4JNW5
TiR32
TiR29
TiR27
TiR125
Ti27
Ti29
Ti32
Ti90
Ti95
Ti100
Ti105
Ti110
Ti200
Ti300
Ti400
TiR105
TiR110
Ti450
Ti401
Ti480
Ti125
Ti27 Infrared Cameras
Korvattavat Fluke tutkimuslaitteen alkuperäisakut
TI-SBP3
1653T1
3440365
1653T1
3440365
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Fluke tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
| SKU | CS-FBP003SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128198857 |
| Korvaa | TI-SBP3 / 1653T1 / 3440365 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3200mAh / 23.68Wh |
| Mitat | 123.80 x 59.00 x 42.20mm |
| Jännite | 7,4 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Mittalaitteiden akut
Näytä kaikki →
TRIMBLE Ranger 3, Ranger 3L, Ranger 3RC akku 3400mAh
106,95 €
-15%
3M tutkimuslaitteen Scott Proflow PF-630 / PF-619E yhteensopiva akku 4500mAh
52,95 €
44,95 €
Teltonika tutkimuslaitteen TM250 yhteensopiva akku 950mAh
17,95 €
-6%
Juniper 12523, Allegro CX, Allegro CX VR-151 akku 3800mAh
46,95 €
43,95 €
HumanWare New Stream akku 2500mAh
68,95 €
-17%
Geo-Fennel Multi-Liner FL 50 / Plus akku 1800mAh
29,95 €
24,95 €
-15%
Fluke 741, 741B, 743 akku 2200mAh
46,95 €
39,95 €
-16%
Promax TV Explorer II CB-077 akku 13000mAh
79,95 €
66,95 €