calcActive())">
Leica tutkimuslaitteen BLK2GO / BLK2GO Handheld Imaging Laser Scanner yhteensopiva akku 2600mAh
Saatavissa tehtaalta
51,95 €
Leica tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
BLK2GO
BLK2GO Handheld Imaging Laser Scanner
BLK2GO Handheld Imaging Laser Scanner
Korvattavat Leica tutkimuslaitteen alkuperäisakut
879638
GEB821
879638
GEB821
GEB821
879638
GEB821
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Leica tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
| SKU | CS-LCK821SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128217794 |
| Korvaa | 879638 / GEB821 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 19.24Wh |
| Mitat | 113.00 x 39.70 x 23.00mm |
| Jännite | 7,4 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Mittalaitteiden akut
Näytä kaikki →
TRIMBLE Ranger 3, Ranger 3L, Ranger 3RC akku 3400mAh
106,95 €
-15%
3M tutkimuslaitteen Scott Proflow PF-630 / PF-619E yhteensopiva akku 4500mAh
52,95 €
44,95 €
Teltonika tutkimuslaitteen TM250 yhteensopiva akku 950mAh
17,95 €
-6%
Juniper 12523, Allegro CX, Allegro CX VR-151 akku 3800mAh
46,95 €
43,95 €
HumanWare New Stream akku 2500mAh
68,95 €
-17%
Geo-Fennel Multi-Liner FL 50 / Plus akku 1800mAh
29,95 €
24,95 €
-15%
Fluke 741, 741B, 743 akku 2200mAh
46,95 €
39,95 €
-16%
Promax TV Explorer II CB-077 akku 13000mAh
79,95 €
66,95 €