calcActive())">
IBM ThinkPad X20, ThinkPad X21, ThinkPad X22, ThinkPad X23, ThinkPad X24 akku 4400 mAh
Saatavissa tehtaalta
59,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien IBM kannettavien tietokoneiden kanssa:
ThinkPad X20
ThinkPad X21
ThinkPad X22
ThinkPad X23
ThinkPad X24
ThinkPad X21
ThinkPad X22
ThinkPad X23
ThinkPad X24
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat IBM alkuperäisakut:
02K6651
02K6678
02K6712
02K6837
02K6838
02K6839
02K6850
08K8024
FRU 02K6652
02K6678
02K6712
02K6837
02K6838
02K6839
02K6850
08K8024
FRU 02K6652
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-IBX22 |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128010913 |
| Mitat | 208.50 x 50.80 x 19.50mm |
| Korvaa | 02K6651 / 02K6678 / 02K6712 / 02K6837 / 02K6838 / 02K6839 / 02K6850 / 08K8024 / FRU 02K6652 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 47.52Wh |
| Jännite | 10,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa IBM
Näytä kaikki →
-14%
Lenovo ThinkPad T490 / P43s akku 4250mAh
69,95 €
59,95 €
-19%
Lenovo IdeaPad 730S / Yoga S730 Akku - 2650mAh / 15.36V
69,95 €
56,95 €
-18%
Lenovo ThinkPad T420 / ThinkPad L510 akku 4400 mAh - Musta
39,95 €
32,95 €
Lenovo Flex 4 1470, Ideapad 330, Yoga 520 akku 4500 mAh
59,95 €
-15%
Lenovo ThinkPad X220, ThinkPad X220i, ThinkPad X220s akku 6600 mAh - Musta
59,95 €
50,95 €
-34%
IBM ThinkPad X200 akku 6600 mAh
69,95 €
45,95 €
-15%
IBM ThinkPad T40, T42, T43, R50, R51, R52 akku 4400 mAh
59,95 €
50,95 €
Lenovo Flex 4 1480 akku 4550 mAh
64,95 €