calcActive())">
Nintendo DS, DS Lite, DSL laturi / virtalähde
Varastossa
14,95 €
12,95 €
Laturi / Virtalähde on yhteensopiva ainakin seuraavien Nintendo pelikonsolien kanssa:
DS
DS Lite
DSL
DS Lite
DSL
Tämä laturi korvaa ainakin seuraavat Nintendo laturit:
Alkuperäistä vastaava laadukas tarvikelaturi 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi laturin suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma tuotteen täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme latureilla on …
| SKU | DF-USG003EU |
|---|---|
| Teho | DC5.2V |
| Sisääntulojännite | Micro USB 5V / 2.1A |
| Ulostulojännite | DC5.2V |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128082101 |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |