calcActive())">
Lenovo A500, E600, E660, E680 akku 3800mAh / 42.18Wh mAh - Musta
Varastossa
53,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo kannettavien tietokoneiden kanssa:
A500
E600
E660
E680
E600
E660
E680
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo alkuperäisakut:
BATDAT20
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-LVE680NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128071716 |
| Mitat | 210.76 x 62.53 x 16.50mm |
| Korvaa | BATDAT20 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 3800mAh / 42.18Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa IBM akut
Näytä kaikki →
-14%
Lenovo ThinkPad T490 / P43s akku 4250mAh
69,95 €
59,95 €
-19%
Lenovo IdeaPad 730S / Yoga S730 Akku - 2650mAh / 15.36V
69,95 €
56,95 €
-18%
Lenovo ThinkPad T420 / ThinkPad L510 akku 4400 mAh - Musta
39,95 €
32,95 €
-15%
Lenovo ThinkPad X220, ThinkPad X220i, ThinkPad X220s akku 6600 mAh - Musta
59,95 €
50,95 €
-34%
IBM ThinkPad X200 akku 6600 mAh
69,95 €
45,95 €
-15%
IBM ThinkPad T40, T42, T43, R50, R51, R52 akku 4400 mAh
59,95 €
50,95 €
-12%
Lenovo IdeaPad S300 akku 2200mAh / 32.56Wh - Hopea
59,95 €
52,95 €
IBM ThinkPad R32, ThinkPad R40 akku 4400 mAh
69,95 €