calcActive())">
LUX-TOOLS ABS-12-Li akku 1500mAh
Saatavissa tehtaalta
41,95 €
34,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien LUX-TOOLS työkalujen kanssa:
ABS-12-Li
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat LUX-TOOLS työkalujen alkuperäisakut:
3I(NCM)R19/65
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta
Tilaa uusi työkalujen tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
Tilaa uusi työkalujen tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
| SKU | CS-LTS120PW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128129882 |
| Korvaa | 3I(NCM)R19/65 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 18Wh |
| Mitat | 91.60 x 69.90 x 45.15mm |
| Jännite | 12 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa LUX-Tools akut
Näytä kaikki →
LUX-TOOLS A-KS-18Li/25 akku 5000mAh
95,95 €
LUX-TOOLS ABS-12-Li akku 5000mAh
68,95 €
LUX-TOOLS A-KS-18Li/25 akku 3000mAh
83,95 €
LUX-TOOLS A-36LI/38 H akku 5000mAh
165,95 €
LUX-TOOLS AGS 7.2 LI akku 2000mAh
37,95 €
LUX-TOOLS ABS-12-Li akku 3000mAh
54,95 €
-19%
LUX-TOOLS A-36LI/38 H akku 3000mAh
130,95 €
105,95 €