calcActive())">
Festool C15, C15 Cordless Drill/Driver, DRC15 Cordless Drill/Driver Työkalun Akku
Varastossa
47,95 €
39,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Festool akkuporakoneen tai työkalun kanssa:
C15
C15 Cordless Drill/Driver
DRC15 Cordless Drill/Driver
C15 Cordless Drill/Driver
DRC15 Cordless Drill/Driver
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Festool akkuporakoneen tai työkalun alkuperäisakut:
494832
498340
498341
498340
498341
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-FCD153PX |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128092773 |
| Mitat | 125.25 x 79.80 x 69.28 mm |
| Korvaa | 494832, 498340, 498341 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 57.60Wh |
| Jännite | 14,4 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Festool akut
Näytä kaikki →
-14%
Festool BPS15.6 Ni-MH 15,6 V akku 3300 mAh
79,95 €
68,95 €
-15%
Festool BPS12 Ni-MH 12 V akku 3300 mAh
59,95 €
50,95 €
Festool BPH12T Ni-MH 12 V akku 3300 mAh
59,95 €
-19%
Festool BPC 18 Li-Ion 18 V akku 3000 mAh
79,95 €
64,95 €
-17%
Festool BP12C Ni-MH 12 V akku 2100 mAh
47,95 €
39,95 €
-15%
Festool BP12C Ni-MH 12 V akku 3300 mAh
59,95 €
50,95 €
-21%
Festool BPS12 Ni-MH 12 V akku 2100 mAh
47,95 €
37,95 €
Festool BPS15.6 Ni-MH 15,6 V akku 2100 mAh
59,95 €