calcActive())">
Symbol viivakoodinlukijan VC5090-MA0TMQGH6WR / VC5090-MA0QL0GH6WW yhteensopiva akku 3400mAh
Saatavissa tehtaalta
34,95 €
Symbol viivakoodinlukijan yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
VC5090-MA0TMQGH6WR
VC5090-MA0QL0GH6WW
VC5090-MA0TLQGH6WW
VC5090
VC5090-MA0QM0GH67R
VC5090-MA0QM0GH6WR
VC5090-MA0TMQGH66R
VC5090-MA0QL0GH6WW
VC5090-MA0TLQGH6WW
VC5090
VC5090-MA0QM0GH67R
VC5090-MA0QM0GH6WR
VC5090-MA0TMQGH66R
Korvattavat Symbol viivakoodinlukijan alkuperäisakut
82-76786-03
BTRY-VC50IAB00
BTRY-VC50IAB00
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Symbol viivakoodinlukijan -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi …
| SKU | CS-VC5091BX |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128204725 |
| Korvaa | 82-76786-03 / BTRY-VC50IAB00 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3400mAh / 25.16Wh |
| Mitat | 76.00 x 43.30 x 40.20mm |
| Jännite | 7,4 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Viivakoodinlukijoiden akut
Näytä kaikki →
-5%
Symbol LS4278, LS4278-M Viivakoodinlukijan Akku
18,95 €
17,95 €
Vocollect A700, A710, A720 akku 6600mAh
107,95 €
Zebra IMZ320, MZ220, MZ320 akku 1500mAh
21,95 €
Opticon H-27, H-27 1D, H-27 2D akku 3000mAh
40,95 €
Intermec IP30, SR61, SR61T akku 3400mAh
36,95 €
Unitech PA968II akku 1800mAh
42,95 €
Intermec 2400, 2420, 2425 Viivakoodinlukijan Akku
26,95 €
Datalogic GBT4400, GBT4430, GM4100 Viivakoodinlukijan Akku
20,95 €