calcActive())">
Acer Iconia Tab 10 A3-A40 Tabletin Akku 5700mAh
Saatavissa tehtaalta
29,95 €
Huom! Liitin on 5-pinninen. Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Acer tablettien kanssa:
A3-A40
A3-A50
A3-A50-K3HP
A5008
A6003
B3-A30
B3-A30-K359
B3-A30-K6ZH
B3-A40FHD-K1MZ
Iconia One 10
Iconia One 10 B3-A20
Iconia One 10 B3-A30
Iconia Tab 10 A3-A40
Iconia Tab 10 A3-A40-N2NA
Iconia Tab 10 A3-A40-N68R
Iconia Tab 10 A3-A50
Iconia Tab 10 A3-A50-K4K4
Iconia Tab 10 A3-A50-K5RR
Iconia Tab 10 A3-A50-K5UU
A3-A50
A3-A50-K3HP
A5008
A6003
B3-A30
B3-A30-K359
B3-A30-K6ZH
B3-A40FHD-K1MZ
Iconia One 10
Iconia One 10 B3-A20
Iconia One 10 B3-A30
Iconia Tab 10 A3-A40
Iconia Tab 10 A3-A40-N2NA
Iconia Tab 10 A3-A40-N68R
Iconia Tab 10 A3-A50
Iconia Tab 10 A3-A50-K4K4
Iconia Tab 10 A3-A50-K5RR
Iconia Tab 10 A3-A50-K5UU
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Acer tablettien alkuperäisakut:
KT.0020H.002
PR-279594N
PR-279594N(1ICP3/95/94-2)
PR-279594N
PR-279594N(1ICP3/95/94-2)
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-ACB320SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128118886 |
| Mitat | 188.50 x 99.60 x 3.20mm |
| Korvaa | PR-279594N / PR-279594N(1ICP3/95/94-2) / KT.0020H.002 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5700mAh / 21.09Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Acer tablettien akut
Näytä kaikki →
Acer A1402, Iconia One 7 B1-730, Iconia One 7 B1-730HD Tabletin Akku
25,95 €
Acer A1-830, Iconia Tab 8 Tabletin Akku
24,95 €
Acer Iconia B1-A71, Iconia B1-A71-83174G00nk, Iconia Tab B1 Tabletin Akku
20,95 €
Acer B1-A71, Iconia B1-A71, Iconia B1-A71-83174G00nk Tabletin Akku
20,95 €
Acer Iconia Tab A110 Tabletin Akku
36,95 €
-50%
Acer Iconia A500, Iconia A500-10S32, Iconia Tablet A500 Tabletin Akku
37,95 €
18,98 €
Acer Iconia Tab A510, Iconia Tab A700, Iconia Tab A710 Tabletin Akku
42,95 €
-59%
Acer Iconia B1-720, Iconia B1-720-81111G00nkr, Iconia B1-720-81111G01nki Tabletin Akku
21,95 €
8,95 €