calcActive())">
Microsoft tablettien Surface Book 1938 yhteensopiva akku 2200mAh
Saatavissa tehtaalta
52,95 €
Microsoft tablettien yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Surface Book 1938
Korvattavat Microsoft tablettien alkuperäisakut
M1097873-001
MQ08
MQ08
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Microsoft tablettien -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ve…
| SKU | CS-MCB938SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128166177 |
| Korvaa | M1097873-001 / MQ08 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 16.72Wh |
| Mitat | 149.00 x 135.52 x 2.20mm |
| Jännite | 7,6 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Microsoft tablettien akut
Näytä kaikki →
-18%
Microsoft Surface 4 / Pro 4 tabletin akku 5050 mAh
49,95 €
40,95 €
Microsoft 9SR-00013, Surface Pro, Surface Pro 2 Tabletin Akku
47,95 €
-17%
Microsoft Surface 3 / Pro 3 Tabletin Akku
59,95 €
49,95 €
Microsoft 1824, 4415Y, Surface Go akku 3100mAh
69,95 €
Microsoft SurfaceBook with Performance b akku 2500mAh
39,95 €
Microsoft Surface 1 13.5 / Surface 2 13.5 akku 5500mAh
59,95 €
-50%
Microsoft MSK-1645, Surface 3 10.8", Surface 3 1645 akku 7200mAh
49,95 €
24,98 €
Microsoft Surface Pro 5 akku 5900mAh
89,95 €