calcActive())">
Bosch GDS 18V Työkalun Akku 4000mAh
Saatavissa tehtaalta
89,95 €
72,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Bosch akkuporakoneen tai työkalun kanssa:
GDS 18V
GCM 18V-216
GCM 18V-305 GDC
GTS 18V-216
GKS 18V-68 C
GKS 18V-68 GC
GKT 18V-52 GC
GWX 18V-15 C
GWS18V-15C
GSB 18V-150 C
GDS 18V-1050 H
GDS 18V-1000
GBH 18V-45 C
GBH 18V-36 C
GBH 18V-34 CF
GSA 18V-LI C
GKM 18V-Li
GKS 18V-57(Solo) Cordless Circular Saw
GSA 18V-LI (solo) Cordless Sabre Saw
GST 18V-LI S
GSR 18V-6
GSR18V110C
GCM 18V-216
GCM 18V-305 GDC
GTS 18V-216
GKS 18V-68 C
GKS 18V-68 GC
GKT 18V-52 GC
GWX 18V-15 C
GWS18V-15C
GSB 18V-150 C
GDS 18V-1050 H
GDS 18V-1000
GBH 18V-45 C
GBH 18V-36 C
GBH 18V-34 CF
GSA 18V-LI C
GKM 18V-Li
GKS 18V-57(Solo) Cordless Circular Saw
GSA 18V-LI (solo) Cordless Sabre Saw
GST 18V-LI S
GSR 18V-6
GSR18V110C
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Bosch akkuporakoneen tai työkalun alkuperäisakut:
1600A016GB
ProCORE18V
ProCORE18V
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-BST216PW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128174325 |
| Mitat | 118.00 x 76.60 x 51.80mm |
| Korvaa | 1600A016GB / ProCORE18V |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 72Wh |
| Jännite | 18 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Bosch akut
Näytä kaikki →
-32%
Bosch GSR 12V Ni-MH 12 V akku 1500 mAh
43,95 €
29,95 €
-18%
Bosch GSR 12V Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
49,95 €
40,95 €
-26%
Bosch GSR 14.4, PSR 14.4 Ni-MH 14,4 V akku 1500 mAh
46,95 €
34,95 €
-18%
Bosch GSR 14.4, PSR 14.4 Ni-MH 14,4 V akku 3000 mAh
59,95 €
48,95 €
-30%
Bosch GSR 14.4 V-LI Li-ion 14,4 V akku 3000 mAh
69,95 €
48,95 €
-16%
Bosch PSR 14.4 LI Li-ion 14,4 V akku 3000 mAh - UUSI VERSIO
67,95 €
56,95 €
-28%
Bosch GWS 18 V-LI / GSR 18-2-LI Työkalun Akku
59,95 €
42,95 €
-16%
Bosch GSR 10.8 V Li-ion 10,8 V akku 1500 mAh
36,95 €
30,95 €