calcActive())">
Panasonic CGA-S001, CGA-S001A/1B, CGA-S001E, CGA-S001E/1B, CGR-S001, DMW-BCA7 yhteensopiva akku 700 mAh
Varastossa
14,95 €
13,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Panasonic kameroiden kanssa:
Lumix DMC-F1
Lumix DMC-F1B
Lumix DMC-F1E-S
Lumix DMC-F1K
Lumix DMC-F1PP
Lumix DMC-F1S
Lumix DMC-FX1
Lumix DMC-FX1EG-A
Lumix DMC-FX1EG-R
Lumix DMC-FX1EG-S
Lumix DMC-FX1GC-A
Lumix DMC-FX1GC-D
Lumix DMC-FX1GC-G
Lumix DMC-FX1GC-R
Lumix DMC-FX1GC-S
Lumix DMC-FX5
Lumix DMC-FX5EG-A
Lumix DMC-FX5EG-S
Lumix DMC-FX1EG
Lumix DMC-FX5EG
Lumix DMC-FX5EN
Lumix DMC-F1B
Lumix DMC-F1E-S
Lumix DMC-F1K
Lumix DMC-F1PP
Lumix DMC-F1S
Lumix DMC-FX1
Lumix DMC-FX1EG-A
Lumix DMC-FX1EG-R
Lumix DMC-FX1EG-S
Lumix DMC-FX1GC-A
Lumix DMC-FX1GC-D
Lumix DMC-FX1GC-G
Lumix DMC-FX1GC-R
Lumix DMC-FX1GC-S
Lumix DMC-FX5
Lumix DMC-FX5EG-A
Lumix DMC-FX5EG-S
Lumix DMC-FX1EG
Lumix DMC-FX5EG
Lumix DMC-FX5EN
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic alkuperäisakut:
CGA-S001
CGA-S001A/1B
CGA-S001E
CGA-S001E/1B
CGR-S001
DMW-BCA7
CGA-S001A/1B
CGA-S001E
CGA-S001E/1B
CGR-S001
DMW-BCA7
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-BCA7 |
|---|---|
| EAN | 4894128004059 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 44.44 x 35.92 x 6.44mm |
| Korvaa | CGA-S001 / CGA-S001A/1B / CGA-S001E / CGA-S001E/1B / CGR-S001 / DMW-BCA7 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 2.59Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Panasonic akut
Näytä kaikki →
-21%
Panasonic CGA-S006, CGA-S006E, CGA-S006E/ 1B, CGR-S006, CGR-S006A/ 1B, CGR-S006E, CGR-S006E/ 1B, DMW-BMA7 yhteensopiva akku 750 mAh
18,95 €
14,95 €
-14%
Panasonic CGA-S005 / Fuji NP-70 / Leica BP-DC4 / Ricoh DB-60 yhteensopiva akku 1150 mAh
13,95 €
11,95 €
-16%
Panasonic DMW-BLC12, DMW-BLC12E, DMW-BLC12GK akku 1000 mAh
24,95 €
20,95 €
-17%
Panasonic DMW-BMB9, DMW-BMB9E akku - 750 mAh
23,95 €
19,95 €
-21%
Panasonic VW-VBT380 akku 4040 mAh
37,95 €
29,95 €
Panasonic CGA-S002, CGA-S002A, CGA-S002A/ 1B, CGA-S002E, CGA-S002E/ 1B, CGR-S002, CGR-S002E, DMW-BM7 yhteensopiva akku 680 mAh
18,95 €
-7%
Panasonic CGA-S007, CGA-S007A/1B, CGA-S007E, CGR-S007E, CGR-S007E/1B, DMW-BCD10, CGA-S007A/B yhteensopiva akku 1000 mAh
13,95 €
12,95 €
-8%
Panasonic VBS20E, HHR-V211, HHR-V212, NV-A3, NVA3, P-V211, P-V212, VSB-0190, VSB-0200, VW-VBH10E, VW-VBS10, VW-VBS10E, VW-VBS20 yhteensopiva akku 2400 mAh
23,95 €
21,95 €