calcActive())">
Panasonic CGR-D210, CGR-D220, CGP-D16S yhteensopiva akku 2200 mAh
Varastossa
23,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Panasonic kameroiden kanssa:
AG-DVC15
AG-DVC32
AG-DVC60
AG-DVC62
AG-DVX100A
AG-DVX100B
AG-DVX100BE
AG-DVX102A
AG-DVX102B
AG-HVX200
AJ-PCS060G(Portable Hard Disk Unit)
CGR-D16A/ 1B
CGR-D16SE/ 1B
CGR-D220A/ 1B
CGR-D220E/ 1B
NV-DA1B
NV-DS11EN
NV-DS11ENA
NV-DS11ENC
NV-DS12B
NV-DS15
NV-DS150B
NV-DS3
NV-DS33
NV-DS55
NV-DS77B
NV-DS8
NV-DS99
NV-EX1B
NV-EX3
NV-GS1B
NV-GS3B
NV-GS4B
NV-GS5B
NV-MX300EG
NV-MX3EN
NV-MX7DEN
NVDA1B
NVEX3
PV-BP8
PV-DV100
PV-DV100K
PV-DV200
PV-DV200K
PV-DV400
PV-DV400K
PV-DV600
PV-DV600K
PV-DV700
PV-DV710
PV-DV800
PV-DV800K
PV-DVP8-A
NV-GS11
AG-DVC32
AG-DVC60
AG-DVC62
AG-DVX100A
AG-DVX100B
AG-DVX100BE
AG-DVX102A
AG-DVX102B
AG-HVX200
AJ-PCS060G(Portable Hard Disk Unit)
CGR-D16A/ 1B
CGR-D16SE/ 1B
CGR-D220A/ 1B
CGR-D220E/ 1B
NV-DA1B
NV-DS11EN
NV-DS11ENA
NV-DS11ENC
NV-DS12B
NV-DS15
NV-DS150B
NV-DS3
NV-DS33
NV-DS55
NV-DS77B
NV-DS8
NV-DS99
NV-EX1B
NV-EX3
NV-GS1B
NV-GS3B
NV-GS4B
NV-GS5B
NV-MX300EG
NV-MX3EN
NV-MX7DEN
NVDA1B
NVEX3
PV-BP8
PV-DV100
PV-DV100K
PV-DV200
PV-DV200K
PV-DV400
PV-DV400K
PV-DV600
PV-DV600K
PV-DV700
PV-DV710
PV-DV800
PV-DV800K
PV-DVP8-A
NV-GS11
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic alkuperäisakut:
CGR-D210
CGR-D220
CGP-D16S
CGR-D220
CGP-D16S
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-PDR220 |
|---|---|
| EAN | 4894128004011 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 58.55 x 37.13 x 36.01mm |
| Korvaa | CGR-D210 / CGR-D220 / CGP-D16S |
| Väri | Tumman Harmaa |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 16.28Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Panasonic akut
Näytä kaikki →
-21%
Panasonic CGA-S006, CGA-S006E, CGA-S006E/ 1B, CGR-S006, CGR-S006A/ 1B, CGR-S006E, CGR-S006E/ 1B, DMW-BMA7 yhteensopiva akku 750 mAh
18,95 €
14,95 €
-14%
Panasonic CGA-S005 / Fuji NP-70 / Leica BP-DC4 / Ricoh DB-60 yhteensopiva akku 1150 mAh
13,95 €
11,95 €
-16%
Panasonic DMW-BLC12, DMW-BLC12E, DMW-BLC12GK akku 1000 mAh
24,95 €
20,95 €
-17%
Panasonic DMW-BMB9, DMW-BMB9E akku - 750 mAh
23,95 €
19,95 €
-21%
Panasonic VW-VBT380 akku 4040 mAh
37,95 €
29,95 €
Panasonic CGA-S002, CGA-S002A, CGA-S002A/ 1B, CGA-S002E, CGA-S002E/ 1B, CGR-S002, CGR-S002E, DMW-BM7 yhteensopiva akku 680 mAh
18,95 €
-7%
Panasonic CGA-S007, CGA-S007A/1B, CGA-S007E, CGR-S007E, CGR-S007E/1B, DMW-BCD10, CGA-S007A/B yhteensopiva akku 1000 mAh
13,95 €
12,95 €
-8%
Panasonic VBS20E, HHR-V211, HHR-V212, NV-A3, NVA3, P-V211, P-V212, VSB-0190, VSB-0200, VW-VBH10E, VW-VBS10, VW-VBS10E, VW-VBS20 yhteensopiva akku 2400 mAh
23,95 €
21,95 €