calcActive())">
Panasonic VW-VBD140, CGA-DU14, CGA-DU14A, VDR-M95 yhteensopiva akku 1440 mAh
Saatavissa tehtaalta
23,95 €
20,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Panasonic kameroiden kanssa:
NV-GS10
NV-GS100K
NV-GS120K
NV-GS150
NV-GS17EF-S
NV-GS180
NV-GS180EB-S
NV-GS180EG-S
NV-GS200K
NV-GS230
NV-GS230EB-S
NV-GS250
NV-GS27
NV-GS27EB-S
NV-GS27EF-S
NV-GS27EG-S
NV-GS280EB-S
NV-GS280EG-S
NV-GS30
NV-GS300
NV-GS300EB-S
NV-GS300EG-S
NV-GS320
NV-GS320EB-S
NV-GS320EG-S
NV-GS37
NV-GS37EB-S
NV-GS37EG-S
NV-GS40
NV-GS400K
NV-GS50
NV-GS500
NV-GS500EB-S
NV-GS500EG-S
NV-GS55K
NV-GS60
NV-GS60EB-S
NV-GS65
NV-GS70
NV-GS85
PV-GS180 PV-GS19
PV-GS29
PV-GS300
PV-GS31
PV-GS320
PV-GS35
PV-GS36
PV-GS39
PV-GS50
PV-GS500
PV-GS50S
PV-GS59
PV-GS65
PV-GS70
PV-GS80
PV-GS85
SDR-H18
SDR-H20
SDR-H200
SDR-H20EB-S
VDR-D100
VDR-D100EB-S
VDR-D150
VDR-D150EB-S
VDR-D150EF-S
VDR-D150EG-S
VDR-D158GK
VDR-D200
VDR-D210
VDR-D230
VDR-D250EB-S
VDR-D250EG-S
VDR-D250¡¢NV-GS280
VDR-D258GK
VDR-D300
VDR-D300EB-S
VDR-D300EG-S
VDR-D308GK
VDR-D310
VDR-D310EB-S
VDR-D400
VDR-M30
VDR-M50PP
VDR-M53
VDR-M70PP
VDR-M75
NV-GS100K
NV-GS120K
NV-GS150
NV-GS17EF-S
NV-GS180
NV-GS180EB-S
NV-GS180EG-S
NV-GS200K
NV-GS230
NV-GS230EB-S
NV-GS250
NV-GS27
NV-GS27EB-S
NV-GS27EF-S
NV-GS27EG-S
NV-GS280EB-S
NV-GS280EG-S
NV-GS30
NV-GS300
NV-GS300EB-S
NV-GS300EG-S
NV-GS320
NV-GS320EB-S
NV-GS320EG-S
NV-GS37
NV-GS37EB-S
NV-GS37EG-S
NV-GS40
NV-GS400K
NV-GS50
NV-GS500
NV-GS500EB-S
NV-GS500EG-S
NV-GS55K
NV-GS60
NV-GS60EB-S
NV-GS65
NV-GS70
NV-GS85
PV-GS180 PV-GS19
PV-GS29
PV-GS300
PV-GS31
PV-GS320
PV-GS35
PV-GS36
PV-GS39
PV-GS50
PV-GS500
PV-GS50S
PV-GS59
PV-GS65
PV-GS70
PV-GS80
PV-GS85
SDR-H18
SDR-H20
SDR-H200
SDR-H20EB-S
VDR-D100
VDR-D100EB-S
VDR-D150
VDR-D150EB-S
VDR-D150EF-S
VDR-D150EG-S
VDR-D158GK
VDR-D200
VDR-D210
VDR-D230
VDR-D250EB-S
VDR-D250EG-S
VDR-D250¡¢NV-GS280
VDR-D258GK
VDR-D300
VDR-D300EB-S
VDR-D300EG-S
VDR-D308GK
VDR-D310
VDR-D310EB-S
VDR-D400
VDR-M30
VDR-M50PP
VDR-M53
VDR-M70PP
VDR-M75
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic alkuperäisakut:
VW-VBD140
CGA-DU14
CGA-DU14A
VDR-M95
CGA-DU14
CGA-DU14A
VDR-M95
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-VBD140 |
|---|---|
| EAN | 4894128003977 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 41.44 x 36.09 x 32.84mm |
| Korvaa | BZ-BP14S / BZ-BP14SW / DZ-BP14S / DZ-BP14SJ / DZ-BP7S / DZ-BP7SW / DZ-BP21s |
| Väri | Tumman Harmaa |
| Kapasiteetti (mAh) | 1440mAh / 10.66Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Panasonic akut
Näytä kaikki →
-21%
Panasonic CGA-S006, CGA-S006E, CGA-S006E/ 1B, CGR-S006, CGR-S006A/ 1B, CGR-S006E, CGR-S006E/ 1B, DMW-BMA7 yhteensopiva akku 750 mAh
18,95 €
14,95 €
-14%
Panasonic CGA-S005 / Fuji NP-70 / Leica BP-DC4 / Ricoh DB-60 yhteensopiva akku 1150 mAh
13,95 €
11,95 €
-16%
Panasonic DMW-BLC12, DMW-BLC12E, DMW-BLC12GK akku 1000 mAh
24,95 €
20,95 €
-17%
Panasonic DMW-BMB9, DMW-BMB9E akku - 750 mAh
23,95 €
19,95 €
-21%
Panasonic VW-VBT380 akku 4040 mAh
37,95 €
29,95 €
Panasonic CGA-S002, CGA-S002A, CGA-S002A/ 1B, CGA-S002E, CGA-S002E/ 1B, CGR-S002, CGR-S002E, DMW-BM7 yhteensopiva akku 680 mAh
18,95 €
-7%
Panasonic CGA-S007, CGA-S007A/1B, CGA-S007E, CGR-S007E, CGR-S007E/1B, DMW-BCD10, CGA-S007A/B yhteensopiva akku 1000 mAh
13,95 €
12,95 €
-8%
Panasonic VBS20E, HHR-V211, HHR-V212, NV-A3, NVA3, P-V211, P-V212, VSB-0190, VSB-0200, VW-VBH10E, VW-VBS10, VW-VBS10E, VW-VBS20 yhteensopiva akku 2400 mAh
23,95 €
21,95 €