calcActive())">
Panasonic VW-VBD815 yhteensopiva akku 6000 mAh
Saatavissa tehtaalta
59,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Panasonic kameroiden kanssa:
NV-DX100
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic alkuperäisakut:
VW-VBD815
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-SVBD815 |
|---|---|
| EAN | 4894128003960 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 70.44 x 57.99 x 38.26mm |
| Korvaa | VW-VBD815 |
| Väri | Tumman Harmaa |
| Kapasiteetti (mAh) | 6000mAh / 44.4Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Panasonic akut
Näytä kaikki →
-21%
Panasonic CGA-S006, CGA-S006E, CGA-S006E/ 1B, CGR-S006, CGR-S006A/ 1B, CGR-S006E, CGR-S006E/ 1B, DMW-BMA7 yhteensopiva akku 750 mAh
18,95 €
14,95 €
-14%
Panasonic CGA-S005 / Fuji NP-70 / Leica BP-DC4 / Ricoh DB-60 yhteensopiva akku 1150 mAh
13,95 €
11,95 €
-16%
Panasonic DMW-BLC12, DMW-BLC12E, DMW-BLC12GK akku 1000 mAh
24,95 €
20,95 €
-17%
Panasonic DMW-BMB9, DMW-BMB9E akku - 750 mAh
23,95 €
19,95 €
-21%
Panasonic VW-VBT380 akku 4040 mAh
37,95 €
29,95 €
Panasonic CGA-S002, CGA-S002A, CGA-S002A/ 1B, CGA-S002E, CGA-S002E/ 1B, CGR-S002, CGR-S002E, DMW-BM7 yhteensopiva akku 680 mAh
18,95 €
-7%
Panasonic CGA-S007, CGA-S007A/1B, CGA-S007E, CGR-S007E, CGR-S007E/1B, DMW-BCD10, CGA-S007A/B yhteensopiva akku 1000 mAh
13,95 €
12,95 €
-8%
Panasonic VBS20E, HHR-V211, HHR-V212, NV-A3, NVA3, P-V211, P-V212, VSB-0190, VSB-0200, VW-VBH10E, VW-VBS10, VW-VBS10E, VW-VBS20 yhteensopiva akku 2400 mAh
23,95 €
21,95 €