calcActive())">
Panasonic VW-VBDR1, CGR-B/403, VW-VBD2, VW-VBD3, VW-VBD5 yhteensopiva akku 4000 mAh
Varastossa
26,95 €
11,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Canon kameroiden kanssa:
ES-300V
ES-4000
ES-410
ES-410V
ES-420V
ES-50
ES-5000
ES-520A
ES-55
ES-60
ES-6000
ES-65
ES-6500
ES-7000
ES-75
ES-8000
ES-8100V
ES-8200V
ES-8400V
ES-8600
FR-1
GL1
GL2
UC-X2
UC-X40Hi
ULTURA
VCX-2
XL1
XL1S
XL2
ES-4000
ES-410
ES-410V
ES-420V
ES-50
ES-5000
ES-520A
ES-55
ES-60
ES-6000
ES-65
ES-6500
ES-7000
ES-75
ES-8000
ES-8100V
ES-8200V
ES-8400V
ES-8600
FR-1
GL1
GL2
UC-X2
UC-X40Hi
ULTURA
VCX-2
XL1
XL1S
XL2
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Canon alkuperäisakut:
BP-85
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-SVBD2 |
|---|---|
| EAN | 4894128003953 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 70.90 x 38.40 x 38.40mm |
| Korvaa | BP-85 |
| Väri | Tumman Harmaa |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 29.6Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Panasonic akut
Näytä kaikki →
-21%
Panasonic CGA-S006, CGA-S006E, CGA-S006E/ 1B, CGR-S006, CGR-S006A/ 1B, CGR-S006E, CGR-S006E/ 1B, DMW-BMA7 yhteensopiva akku 750 mAh
18,95 €
14,95 €
-14%
Panasonic CGA-S005 / Fuji NP-70 / Leica BP-DC4 / Ricoh DB-60 yhteensopiva akku 1150 mAh
13,95 €
11,95 €
-16%
Panasonic DMW-BLC12, DMW-BLC12E, DMW-BLC12GK akku 1000 mAh
24,95 €
20,95 €
-17%
Panasonic DMW-BMB9, DMW-BMB9E akku - 750 mAh
23,95 €
19,95 €
-21%
Panasonic VW-VBT380 akku 4040 mAh
37,95 €
29,95 €
Panasonic CGA-S002, CGA-S002A, CGA-S002A/ 1B, CGA-S002E, CGA-S002E/ 1B, CGR-S002, CGR-S002E, DMW-BM7 yhteensopiva akku 680 mAh
18,95 €
-7%
Panasonic CGA-S007, CGA-S007A/1B, CGA-S007E, CGR-S007E, CGR-S007E/1B, DMW-BCD10, CGA-S007A/B yhteensopiva akku 1000 mAh
13,95 €
12,95 €
-8%
Panasonic VBS20E, HHR-V211, HHR-V212, NV-A3, NVA3, P-V211, P-V212, VSB-0190, VSB-0200, VW-VBH10E, VW-VBS10, VW-VBS10E, VW-VBS20 yhteensopiva akku 2400 mAh
23,95 €
21,95 €