calcActive())">
Blocks älykellojen 2AHBVBLK5001 / 2AHBVBLKS001 yhteensopiva akku 300mAh
Saatavissa tehtaalta
22,95 €
Blocks älykellojen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
2AHBVBLK5001
2AHBVBLKS001
2AHBVBLKS00I
2AHBVBLKSOO1
BLKS001
2AHBVBLKS001
2AHBVBLKS00I
2AHBVBLKSOO1
BLKS001
Korvattavat Blocks älykellojen alkuperäisakut
APP00183
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Blocks älykellojen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
| SKU | CS-BKS001SH |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128140085 |
| Korvaa | APP00183 |
| Kapasiteetti (mAh) | 300mAh / 1.14Wh |
| Jännite | 3,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Älykellojen akut
Näytä kaikki →
SAMSUNG Galaxy Watch 42mm SM-R810 SM-R815 Älykellon akku 250 mAh
18,95 €
-13%
SAMSUNG Gear S3 Classic Älykellon akku 350 mAh
23,95 €
20,95 €
SAMSUNG Gear 1 SM-V700 Älykellon akku 250 mAh
13,95 €
-11%
SAMSUNG Gear S Älykellon akku 170 mAh
17,95 €
15,95 €
FitBit Surge Älykellon Akku
14,95 €
Apple Watch 42mm akku 240mAh
19,95 €
SAMSUNG Gear Fit 2 Pro SM-R365 Älykellon akku 350 mAh
19,95 €
SONY SmartWatch 3 SWR50 älykellon akku 420 mAh
20,95 €