calcActive())">
SAMSUNG Gear 1 SM-V700 Älykellon akku 250 mAh
Varastossa
13,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung älykellojen kanssa:
Gear 1
SM-V700
SM-V700
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung älykellojen alkuperäisakut:
B030FE
GH43-03992A
SP48223
GH43-03992A
SP48223
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-SMV700SH |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128128618 |
| Mitat | 30.60 x 21.00 x 4.80mm |
| Korvaa | B030FE / SP48223 / GH43-03992A |
| Kapasiteetti (mAh) | 250mAh / 0.93Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Älykellojen akut
Näytä kaikki →
SAMSUNG Galaxy Watch 42mm SM-R810 SM-R815 Älykellon akku 250 mAh
18,95 €
-13%
SAMSUNG Gear S3 Classic Älykellon akku 350 mAh
23,95 €
20,95 €
SAMSUNG Gear Fit 2 Pro SM-R365 Älykellon akku 350 mAh
19,95 €
-11%
SAMSUNG Gear S Älykellon akku 170 mAh
17,95 €
15,95 €
FitBit Surge Älykellon Akku
14,95 €
Apple Watch 42mm akku 240mAh
19,95 €
SONY SmartWatch 3 SWR50 älykellon akku 420 mAh
20,95 €
SAMSUNG Gear 2 SM-R380 Älykellon akku 250 mAh
15,95 €