calcActive())">
Redmi puhelimen 23129RN51H / 23129RN51X yhteensopiva akku 4900mAh
Saatavissa tehtaalta
23,95 €
Redmi puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
23129RN51H
23129RN51X
2312CRNCCL
A3 4G
23129RN51X
2312CRNCCL
A3 4G
Korvattavat Redmi puhelimen alkuperäisakut
BN5R
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Redmi puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa …
| SKU | CS-RMA300SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3.82V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128220992 |
| Korvaa | BN5R |
| Kapasiteetti (mAh) | 4900mAh / 18.72Wh |
| Jännite | 3,82 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Redmi akut
Näytä kaikki →
-58%
Xiaomi redmi 5 akku 3200 mAh
18,95 €
7,95 €
Xiaomi Redmi Note 6 akku 3800mAh
20,95 €
Redmi puhelimen Note 10 Pro yhteensopiva akku 4900mAh
23,95 €
Xiaomi Redmi 3, Redmi 3 5.0 akku 3900 mAh
20,95 €
Xiaomi 2016020, 2016021, Redmi Pro akku 4000mAh
20,95 €
Xiaomi 2016090, Hongmi 4, Redmi 4 Standard Edition akku 4000mAh
22,95 €
Xiaomi Redmi 2 akku 1500mAh
19,95 €
Xiaomi Hongmi 4 Premium Edition, Hongmi 4X, Redmi 4X Premium Edition Dual akku 4100mAh
22,95 €