calcActive())">
Xiaomi Redmi 3, Redmi 3 5.0 akku 3900 mAh
Saatavissa tehtaalta
20,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Xiaomi puhelinten kanssa:
Redmi 3
Redmi 3 5.0
Redmi 3 5.0
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Xiaomi puhelin alkuperäisakut:
BM47
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-MUM300SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128114871 |
| Korvaa | BM47 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3900mAh / 15.02Wh |
| Mitat | 80.30 x 60.48 x 4.70mm |
| Jännite | 3,85 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Pikkupaketti | 4,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Xiaomi akut
Näytä kaikki →
Xiaomi Mi 11i 5G / BM4Y akku 4400mAh
24,95 €
Xiaomi Poco F1 akku 3900 mAh
18,95 €
-58%
Xiaomi redmi 5 akku 3200 mAh
18,95 €
7,95 €
Xiaomi M1902F1A, M1902F1G, M1902F1T akku 3200mAh
20,95 €
Xiaomi Redmi Note 6 akku 3800mAh
20,95 €
Xiaomi MEE7, MEG7, Mi Max akku 3900mAh
25,95 €
Xiaomi Note 2 akku 3020 mAh
18,95 €
Xiaomi Mi mix akku 4300 mAh
26,95 €