calcActive())">
Xiaomi 2015611, 2015617, Note 3 akku 3900 mAh
Varastossa
22,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Xiaomi puhelinten kanssa:
2015611
2015617
Note 3
2015617
Note 3
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Xiaomi puhelin alkuperäisakut:
BM46
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-MUM460XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128112402 |
| Korvaa | BM46 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3900mAh / 14.82Wh |
| Mitat | 74.61 x 60.20 x 5.60mm |
| Jännite | 3,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Xiaomi akut
Näytä kaikki →
Xiaomi Mi 11i 5G / BM4Y akku 4400mAh
24,95 €
Xiaomi Redmi Note 6 akku 3800mAh
20,95 €
-58%
Xiaomi redmi 5 akku 3200 mAh
18,95 €
7,95 €
Xiaomi MEE7, MEG7, Mi Max akku 3900mAh
25,95 €
Redmi puhelimen Note 10 Pro yhteensopiva akku 4900mAh
23,95 €
Xiaomi Note 2 akku 3020 mAh
18,95 €
Xiaomi M1902F1A, M1902F1G, M1902F1T akku 3200mAh
20,95 €
Xiaomi Poco F1 akku 3900 mAh
18,95 €