calcActive())">
Skil akkuporakoneen 2000 / 2125 yhteensopiva akku 3000mAh
Saatavissa tehtaalta
29,95 €
Skil akkuporakoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
2000
2125
2305
Cordless Schrewriver 2000
Cordless Schrewriver 2125
Cordless Schrewriver 2305
2125
2305
Cordless Schrewriver 2000
Cordless Schrewriver 2125
Cordless Schrewriver 2305
Korvattavat Skil akkuporakoneen alkuperäisakut
4804048
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Skil akkuporakoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ver…
| SKU | CS-SKS230PW |
|---|---|
| Jännite uusi | 3.6V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128224549 |
| Korvaa | 4804048 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 10.8Wh |
| Jännite | 3,6 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Skil akut
Näytä kaikki →
-34%
Bosch / Skil 3300 Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
49,95 €
32,95 €
-43%
Skil 2390, 2420, 2466 Työkalun Akku VAIN 1 KPL
59,95 €
33,95 €
-7%
Bosch / Skil 3300 Ni-MH 12 V akku 1500 mAh
41,95 €
38,95 €
-15%
Skil HD3736 Ni-MH 12 V akku 2100 mAh
45,95 €
38,95 €
-18%
Skil HD3736 Ni-MH 12 V akku 3300 mAh
59,95 €
48,95 €
Skil 144BAT Ni-MH 14,4 V akku 2100 mAh
59,95 €
Skil 144BAT Ni-MH 14,4 V akku 3300 mAh
69,95 €
-19%
Skil 180BAT Ni-MH 18 V akku 3300 mAh
79,95 €
64,95 €