calcActive())">
Skil 2390, 2420, 2466 Työkalun Akku VAIN 1 KPL
Varastossa
59,95 €
33,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Skil akkuporakoneen tai työkalun kanssa:
2390
2420
2466
2420
2466
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Skil akkuporakoneen tai työkalun alkuperäisakut:
120BAT
2467-02
2467-02
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-SHD120PX |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128105183 |
| Mitat | 73.21 x 70.50 x 139.66mm |
| Korvaa | BH-1204L / 2 607 335 014 / 2 607 335 180 / 2 60 7335 021 / 2 607 335 010 / 2 607 335 158 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3300mAh / 39.6Wh |
| Jännite | 12 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Skil akut
Näytä kaikki →
-34%
Bosch / Skil 3300 Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
49,95 €
32,95 €
-7%
Bosch / Skil 3300 Ni-MH 12 V akku 1500 mAh
41,95 €
38,95 €
-15%
Skil HD3736 Ni-MH 12 V akku 2100 mAh
45,95 €
38,95 €
-18%
Skil HD3736 Ni-MH 12 V akku 3300 mAh
59,95 €
48,95 €
Skil 144BAT Ni-MH 14,4 V akku 2100 mAh
59,95 €
Skil 144BAT Ni-MH 14,4 V akku 3300 mAh
69,95 €
-19%
Skil 180BAT Ni-MH 18 V akku 3300 mAh
79,95 €
64,95 €
Skil SB14A Ni-MH 14,4 V akku 2100 mAh
49,95 €