calcActive())">
Skil 2412-01, 2487-B2, 2487-B5 akku 1500mAh
Saatavissa tehtaalta
36,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Skil työkalujen kanssa:
2412-01
2487-B2
2487-B5
F012248702
F012248705
2487-B2
2487-B5
F012248702
F012248705
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Skil työkalujen alkuperäisakut:
B12A-LI
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi työkalujen tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
| SKU | CS-SKB120PW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128119555 |
| Korvaa | B12A-LI |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 16.2Wh |
| Mitat | 83.60 x 51.00 x 46.40mm |
| Jännite | 10,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Skil akut
Näytä kaikki →
-34%
Bosch / Skil 3300 Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
49,95 €
32,95 €
-43%
Skil 2390, 2420, 2466 Työkalun Akku VAIN 1 KPL
59,95 €
33,95 €
-7%
Bosch / Skil 3300 Ni-MH 12 V akku 1500 mAh
41,95 €
38,95 €
-15%
Skil HD3736 Ni-MH 12 V akku 2100 mAh
45,95 €
38,95 €
-18%
Skil HD3736 Ni-MH 12 V akku 3300 mAh
59,95 €
48,95 €
Skil 144BAT Ni-MH 14,4 V akku 2100 mAh
59,95 €
Skil 144BAT Ni-MH 14,4 V akku 3300 mAh
69,95 €
-19%
Skil 180BAT Ni-MH 18 V akku 3300 mAh
79,95 €
64,95 €