calcActive())">
Apple älykellon A285 / A2622 yhteensopiva akku 540mAh
Saatavissa tehtaalta
48,95 €
Apple älykellon yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
A285
A2622
A2684
Watch Ultra
Watch Ultra 49mm
A2622
A2684
Watch Ultra
Watch Ultra 49mm
Korvattavat Apple älykellon alkuperäisakut
A2749
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Apple älykellon -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa …
| SKU | CS-IPW749SH |
|---|---|
| Jännite uusi | 3.86V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128226000 |
| Korvaa | A2749 |
| Kapasiteetti (mAh) | 540mAh / 2.08Wh |
| Mitat | 33.00 x 30.70 x 5.20mm |
| Jännite | 3,86 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Älykellojen akut
Näytä kaikki →
SAMSUNG Galaxy Watch 42mm SM-R810 SM-R815 Älykellon akku 250 mAh
18,95 €
-13%
SAMSUNG Gear S3 Classic Älykellon akku 350 mAh
23,95 €
20,95 €
SAMSUNG Gear 1 SM-V700 Älykellon akku 250 mAh
13,95 €
-11%
SAMSUNG Gear S Älykellon akku 170 mAh
17,95 €
15,95 €
FitBit Surge Älykellon Akku
14,95 €
Apple Watch 42mm akku 240mAh
19,95 €
SAMSUNG Gear Fit 2 Pro SM-R365 Älykellon akku 350 mAh
19,95 €
SONY SmartWatch 3 SWR50 älykellon akku 420 mAh
20,95 €