calcActive())">
Panasonic tabletin FZ-N1 / FZ-N1EKJAZDJ yhteensopiva akku 6200mAh
Saatavissa tehtaalta
75,95 €
Panasonic tabletin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
FZ-N1
FZ-N1EKJAZDJ
FZ-N1ADLAAZJ
FZ-N1EJJAZDJ
FZ-N1EDJAZDJ
FZ-N1LSSAZPJ
FZ-N1CKLAAZJ
FZ-N1LDSAZPJ
FZ-N1AKLAAZJ
FZ-N1EKEAZDJ
FZ-N1EJEAZDJ
Toughpad FZ-N1
FZ-N1EDEAZDJ
FZ-N1LKSAZPJ
FZ-N1CDLAAZJ
FZ-N1EKJAZDJ
FZ-N1ADLAAZJ
FZ-N1EJJAZDJ
FZ-N1EDJAZDJ
FZ-N1LSSAZPJ
FZ-N1CKLAAZJ
FZ-N1LDSAZPJ
FZ-N1AKLAAZJ
FZ-N1EKEAZDJ
FZ-N1EJEAZDJ
Toughpad FZ-N1
FZ-N1EDEAZDJ
FZ-N1LKSAZPJ
FZ-N1CDLAAZJ
Korvattavat Panasonic tabletin alkuperäisakut
FZ-VZSUN110U
FZ-VZSUN120U
FZ-VZSUN120W
FZ-VZSUN120U
FZ-VZSUN120W
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Panasonic tabletin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
| SKU | CS-PNN100SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3.8V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128191018 |
| Korvaa | FZ-VZSUN110U / FZ-VZSUN120U / FZ-VZSUN120W |
| Kapasiteetti (mAh) | 6200mAh / 23.56Wh |
| Jännite | 3,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Tabletin ja iPadin akku
Näytä kaikki →
-15%
SAMSUNG Galaxy Galaxy Tab 3 10.1 GT-P5200 akku 6800 mAh
33,95 €
28,95 €
-17%
SAMSUNG Galaxy Galaxy Tab 7.0 GT-P3110 / GT-P3100 akku 4000 mAh
29,95 €
24,95 €
-50%
SAMSUNG Galaxy Galaxy Note 8.0 GT-N5100 akku 4600 mAh
43,95 €
21,98 €
Apple A1316, iPad 2 16GB Wi-Fi,iPad 2 32GB Wi-Fi 3G, yhteensopiva akku 7200 mAh
33,95 €
Amazon D01200, DR-A014, Kindle touch Ebook lukijan Akku
20,95 €
Asus Transformer Pad TF103C Akku 5000 mAh
28,95 €
OPPO tabletin Realme pad mini / Realme Pad Mini Wi-Fi yhteensopiva akku 6200mAh
29,95 €
Alcatel tablettien One Touch Pixi 3 8.0 3G / One Touch Pixi 3 8.0 WiFi yhteensopiva akku 3200mAh
23,95 €