calcActive())">
SAMSUNG Galaxy Galaxy Tab 3 10.1 GT-P5200 akku 6800 mAh
Saatavissa tehtaalta
33,95 €
28,95 €
Laadukas alkuperäistä Samsung akkua vastaava tarvikeakku Samsung Galaxy Tab 3 10.1, Galaxy Tab3 10.1, GT-P5200, GT-P5210, GT-P5220 tablettiin.
Edullinen ja laadukas AA1D625aS/7-B, T4500EB yhteensopiva akku joka toimii ainakin seuraavissa malleissa: Samsung Galaxy Tab 3 10.1, Galaxy Tab3 10.1, GT-P5200, GT-P5210, GT-P5220
Akku saattaa olla myös yhteensopiva muiden vastaavien tuotteiden kanssa. Jos olet epävarma akun sopivuudesta juuri Sinun laitteiseesi, niin otathan yhteyttä meihin ja varmistamme asian.
Laadukas tarvikeakku 12kk takuulla. Akku täyttää CE, UL ja ISO9001 vaatimukset ja se on ylilataus- ja oikosulkusuojattu. Akussa on myös RoHS ympäristösertifikaatti.
| SKU | CS-SGP520SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128082422 |
| Korvaa | T4500E / AA1D625aS/7-B |
| Kapasiteetti (mAh) | 6800mAh / 25.84Wh |
| Mitat | 233.82 x 93.00 x 3.30mm |
| Jännite | 3,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Tabletin ja iPadin akku
Näytä kaikki →
-17%
SAMSUNG Galaxy Galaxy Tab 7.0 GT-P3110 / GT-P3100 akku 4000 mAh
29,95 €
24,95 €
-50%
SAMSUNG Galaxy Galaxy Note 8.0 GT-N5100 akku 4600 mAh
43,95 €
21,98 €
Apple A1316, iPad 2 16GB Wi-Fi,iPad 2 32GB Wi-Fi 3G, yhteensopiva akku 7200 mAh
33,95 €
Amazon D01200, DR-A014, Kindle touch Ebook lukijan Akku
20,95 €
Asus Transformer Pad TF103C Akku 5000 mAh
28,95 €
OPPO tabletin Realme pad mini / Realme Pad Mini Wi-Fi yhteensopiva akku 6200mAh
29,95 €
Alcatel tablettien One Touch Pixi 3 8.0 3G / One Touch Pixi 3 8.0 WiFi yhteensopiva akku 3200mAh
23,95 €
Alcatel tablettien One Touch Hero 8 / One Touch POP 8 yhteensopiva akku 4050mAh
26,95 €