calcActive())">
HTC A320E, D210h, Desire 200 akku 1300 mAh
Varastossa
16,95 €
8,48 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HTC puhelinten kanssa:
A320E
D210h
Desire 200
D210h
Desire 200
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HTC puhelin alkuperäisakut:
35H00194-00M
35H00194-04M
99H10905-00
35H00194-04M
99H10905-00
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-HTD200SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128096771 |
| Korvaa | BA S840 / BA S850 / 35H00194-00M / 99H10905-00 / BL01100 / 35H00194-04M |
| Kapasiteetti (mAh) | 1300mAh / 4.81Wh |
| Mitat | 53.20 x 42.90 x 4.70mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa HTC akut
Näytä kaikki →
-50%
Qtek 2020, 2020i, 2060 tai HTC Himalaya, Alpine, Mont Blan akku 1400 mAh
24,00 €
12,00 €
HTC Desire Z tehoakku 2400 mAh - Erillisellä takakannella
22,95 €
-50%
HTC Desire Z akku 1350 mAh
17,95 €
8,98 €
HTC Desire Z akku 1500 mAh
20,95 €
HTC Desire Z akku 1000 mAh
13,95 €
HTC HD7, HD7s, HD3, T9292, T9295, PD29110, Wildfire S, PG76100, Marvel, Explorer yhteensopiva akku - 1150 mAh
16,95 €
-50%
HTC Sensation, G14, Z710e, Z710T, Sensation XE, Z715E, Mytouch 4G Slide, Sensation 4G, S610d, Radar 4G, PI06110 yhteensopiva akku - 1700mAh
20,95 €
10,48 €
-23%
HTC Desire V, Desire VC, T328W, T328d, T328T, Desire VT, Desire X, Proto, PM66100, T328e yhteensopiva akku - 1600mAh
12,95 €
9,95 €