calcActive())">
AEG BBM 18 STX, BFL 18, BHO 18 Työkalun Akku
Saatavissa tehtaalta
38,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien AEG akkuporakoneen tai työkalun kanssa:
BBM 18 STX
BFL 18
BHO 18
BFL 18
BHO 18
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat AEG akkuporakoneen tai työkalun alkuperäisakut:
L1815R
L1830R
L1830R
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-ABS180PW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128071358 |
| Mitat | 124.60 x 88.10 x 46.00mm |
| Korvaa | L1815R / L1830R |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 27Wh |
| Jännite | 18 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa AEG akut
Näytä kaikki →
-23%
AEG BBM 18 STX, BFL 18, BHO 18 Työkalun Akku 3000mAh
52,95 €
40,95 €
-29%
AEG BBM 14 STX-R, BS 14 X, BS14C Työkalun Akku 5000 mAh
79,95 €
56,95 €
-22%
AEG BM215 Ni-MH 12 V akku 2100 mAh
49,95 €
38,95 €
-15%
AEG BBM 14 STX-R, BS 14 X, BS14C Työkalun Akku 3000 mAh
59,95 €
50,95 €
-23%
Milwaukee 398 / AEG BEST 12X Ni-MH 12 V akku 3300 mAh
59,95 €
45,95 €
-31%
AEG BBM 18 STX, BFL 18, BHO 18 Työkalun Akku 6000mAh
99,95 €
68,95 €
AEG BM215 Ni-MH 12 V akku 3300 mAh
59,95 €
AEG 413184, SE 3.6, SE3.6 akku 2500mAh
31,95 €