
calcActive())">
AEG BM215 Ni-MH 12 V akku 3300 mAh
Varastossa
59,95 €
AEG yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin AEG malleihin:
AEG BS 12 G
BSB 12 G
BSB 12 STX
BSS 12 RW
B1215R
B1220R
B1214G
M1230R
GBS AA12V BS 12X
BSB 12 G
BSB 12 STX
BSS 12 RW
B1215R
B1220R
B1214G
M1230R
GBS AA12V BS 12X
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat AEG alkuperäisakut:
B1215R
B1220R
M1230R
0700 980 320
B1220R
M1230R
0700 980 320
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-ABM215PX |
|---|---|
| EAN | 4894128074557 |
| Mitat | 109.45 x 78.00 x 73.08mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | B1215R / B1220R / M1230R / 0700 980 320 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3300mAh / 39.6Wh |
| Jännite | 12 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Työkalujen akut
Näytä kaikki →
Bosch GSR 12V Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
49,95 €
40,95 €

Bosch GSR 14.4, PSR 14.4 Ni-MH 14,4 V akku 3000 mAh
59,95 €
48,95 €

Bosch GSR 12V Ni-MH 12 V akku 1500 mAh
43,95 €
29,95 €

Dewalt DC9071 Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
59,95 €
45,95 €

Bosch GSR 14.4, PSR 14.4 Ni-MH 14,4 V akku 1500 mAh
46,95 €
34,95 €

Makita 690 Ni-MH 9,6 V akku 3000 mAh
49,95 €
31,95 €

Paslode IM250A Ni-MH 6 V akku 3300 mAh
38,95 €
32,95 €

Dewalt DC540 Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
53,95 €
43,95 €
