calcActive())">
Black & Decker CST1200, CST800, LST136 Työkalun Akku
Saatavissa tehtaalta
59,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Black & Decker akkuporakoneen tai työkalun kanssa:
CST1200
CST800
LST136
CST800
LST136
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Black & Decker akkuporakoneen tai työkalun alkuperäisakut:
LBXR36
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-BPX360PW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128092155 |
| Mitat | 127.10 x 80.30 x 70.00 mm |
| Korvaa | LBXR36 / LBX2040 / LBX36 / LBXR36-2 / LBX1540-2 / LBXR2036 / LBX2540 / LBX1540 / LBX254 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 54Wh |
| Jännite | 36 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Black & Decker akut
Näytä kaikki →
-19%
Black & Decker ASL146BT12A, ASL146K, ASL146KB Työkalun Akku 2500 mAh
36,95 €
29,95 €
-22%
Black & Decker A144 Ni-MH 14,4 V akku 2000 mAh
49,95 €
38,95 €
-16%
Black & Decker PS130 Ni-MH 12 V akku 2100 mAh
43,95 €
36,95 €
-5%
Black & Decker VP110 Ni-MH 3,6 V akku 2100 mAh
20,95 €
19,95 €
-7%
Black & Decker A1712 Ni-MH 12 V akku 2000 mAh
59,95 €
55,95 €
-17%
Black & Decker A1718 Ni-MH 18 V akku 1500 mAh
59,95 €
49,95 €
-21%
Black & Decker A1718 Ni-MH 18 V akku 3000 mAh
79,95 €
62,95 €
-18%
Black & Decker A1712 Ni-MH 12 V akku 1500 mAh
43,95 €
35,95 €