calcActive())">
Black & Decker VP110 Ni-MH 3,6 V akku 2100 mAh
Varastossa
20,95 €
19,95 €
Black & Decker yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Black & Decker malleihin:
11271
S100
S110
VersaPak
VP100
VP-100
VP105
VP110
VP130
VP-130
VP142
VP143
VP230
VP3621
VP368
VP369
VP4100
VP4200
VP4300
VP510
VP600
VP650
VP660
VP7221
VP7240
VP7240
VP7251
VP7251C
VP810
VP940
S100
S110
VersaPak
VP100
VP-100
VP105
VP110
VP130
VP-130
VP142
VP143
VP230
VP3621
VP368
VP369
VP4100
VP4200
VP4300
VP510
VP600
VP650
VP660
VP7221
VP7240
VP7240
VP7251
VP7251C
VP810
VP940
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Black & Decker alkuperäisakut:
15199502
151995-02
1519950-3
383900-03
388183-00
83900-004
VP110
151995-02
1519950-3
383900-03
388183-00
83900-004
VP110
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-BPS110PW |
|---|---|
| EAN | 4894128073741 |
| Mitat | 114.35 x 26.87 x 26.87mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | 83900-004 / 151995-02 / 383900-03 / 388183-00 / 1519950-3 / 15199502 / VP110 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2100mAh / 7.56Wh |
| Jännite | 3,6 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Työkalujen akut
Näytä kaikki →
-18%
Bosch GSR 12V Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
49,95 €
40,95 €
-31%
Makita 1090 ( BL1013 / BL1014 ) Li-ion 10,8 V akku 1500 mAh
34,95 €
23,95 €
-32%
Makita 1050D Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
59,95 €
40,95 €
-26%
Bosch GSR 14.4, PSR 14.4 Ni-MH 14,4 V akku 1500 mAh
46,95 €
34,95 €
-18%
Bosch GSR 14.4, PSR 14.4 Ni-MH 14,4 V akku 3000 mAh
59,95 €
48,95 €
-32%
Bosch GSR 12V Ni-MH 12 V akku 1500 mAh
43,95 €
29,95 €
-36%
Makita 690 Ni-MH 9,6 V akku 3000 mAh
49,95 €
31,95 €
-35%
Makita 1050D Ni-MH 12 V akku 1500 mAh
45,95 €
29,95 €