calcActive())">
Bosch 12-Volt Max Tools, All 12V MAX Pod Battery Style, CLPK30-120 Työkalun Akku
Saatavissa tehtaalta
38,95 €
29,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Bosch akkuporakoneen tai työkalun kanssa:
12-Volt Max Tools
All 12V MAX Pod Battery Style
CLPK30-120
All 12V MAX Pod Battery Style
CLPK30-120
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Bosch akkuporakoneen tai työkalun alkuperäisakut:
BAT412
BAT414
BAT420
BAT414
BAT420
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-BST120PW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128109310 |
| Mitat | 84.50 x 65.00 x 109.25mm |
| Korvaa | BAT420 / BAT414 / BAT412 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 36Wh |
| Jännite | 12 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Bosch akut
Näytä kaikki →
-32%
Bosch GSR 12V Ni-MH 12 V akku 1500 mAh
43,95 €
29,95 €
-18%
Bosch GSR 12V Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
49,95 €
40,95 €
-26%
Bosch GSR 14.4, PSR 14.4 Ni-MH 14,4 V akku 1500 mAh
46,95 €
34,95 €
-18%
Bosch GSR 14.4, PSR 14.4 Ni-MH 14,4 V akku 3000 mAh
59,95 €
48,95 €
-30%
Bosch GSR 14.4 V-LI Li-ion 14,4 V akku 3000 mAh
69,95 €
48,95 €
-16%
Bosch PSR 14.4 LI Li-ion 14,4 V akku 3000 mAh - UUSI VERSIO
67,95 €
56,95 €
-28%
Bosch GWS 18 V-LI / GSR 18-2-LI Työkalun Akku
59,95 €
42,95 €
-16%
Bosch GSR 10.8 V Li-ion 10,8 V akku 1500 mAh
36,95 €
30,95 €