calcActive())">
DeWalt DCD740, DCD740B, DCD780 Työkalun Akku
Saatavissa tehtaalta
59,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien DeWalt akkuporakoneen tai työkalun kanssa:
DCD740
DCD740B
DCD780
DCD740B
DCD780
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat DeWalt akkuporakoneen tai työkalun alkuperäisakut:
DCB182
DCB183
DCB183
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-DEC183PW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128095903 |
| Mitat | 115.85 x 76.25 x 46.65mm |
| Korvaa | DCB182 / DCB183 / DCB184 / DCB102 / DCB105 / DCB112 / DCB120 / DCB204 / DCB205 / DCB206 / DCB606 / DCB606-2 / DCB609-2 / DCB612 / DCB121 / DCB123 / DCB125 / DCB127 / DCB180 / DCB181 / DCB181-XJ / DCB182-XE / DCB185 / DCB200 / DCB201 / DCB201-2 / DCB203 / |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 52Wh |
| Jännite | 20 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa DeWalt akut
Näytä kaikki →
-23%
Dewalt DC9071 Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
59,95 €
45,95 €
-19%
Dewalt DC540 Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
53,95 €
43,95 €
-24%
Dewalt DC540 Ni-MH 12 V akku 2000 mAh
45,95 €
34,95 €
-17%
Dewalt DC9071 Ni-MH 12 V akku 1500 mAh
46,95 €
38,95 €
Dewalt DC330 Ni-MH 18 V akku 3000 mAh
79,95 €
-19%
Dewalt DC212 Ni-MH 18 V akku 3000 mAh
79,95 €
64,95 €
-24%
Dewalt DC223 Ni-MH 24 V akku 3000 mAh
89,95 €
67,95 €
-20%
DeWalt XR Li-Ion 14.4V Työkalun Akku 6000mAH
64,95 €
51,95 €