calcActive())">
Einhell RT-CD18i, RT-CD18I Hammer Drill Työkalun Akku
Saatavissa tehtaalta
48,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Einhell akkuporakoneen tai työkalun kanssa:
RT-CD18i
RT-CD18I Hammer Drill
RT-CD18I Hammer Drill
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Einhell akkuporakoneen tai työkalun alkuperäisakut:
4511894
451326001004
451326001004
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-EHL180PW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128105480 |
| Mitat | 144.00 x 84.00 x 99.50mm |
| Korvaa | 4511894 / 451326001004 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2100mAh / 37.8Wh |
| Jännite | 18 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Einhell akut
Näytä kaikki →
-13%
Einhell BT-CD 10,8 V /3 LI Työkalun Akku 1500 mAh
29,95 €
25,95 €
Einhell BT-CD 10.8/3 LI Työkalun Akku 2500 mAh
33,95 €
Einhell 4 Li/2 Li-ion 14,4 V akku 1500 mAh
59,95 €
Einhell 4 Li/2 Li-ion 14,4 V akku 2000 mAh
64,95 €
Einhell RT-CD18i, RT-CD18I Hammer Drill Työkalun Akku
59,95 €
-16%
Einhell RG-CH 18 Li Työkalun Akku 5000 mAh
69,95 €
58,95 €
-18%
Einhell BT-CD 14.4 Li Työkalun Akku 1500 mAh
33,95 €
27,95 €
Einhell BT-CD 10.8/1 Li Työkalun Akku 1500 mAh
34,95 €