calcActive())">
Einhell BT-CD 10.8/1 Li Työkalun Akku 1500 mAh
Saatavissa tehtaalta
34,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Einhell työkalun kanssa:
BT-CD 10.8/1 Li
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Einhell työkalun alkuperäisakut:
BT-CD 10.8/1 Li
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-EHL081PW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128129462 |
| Mitat | 105.40 x 65.85 x 83.30mm |
| Korvaa | BT-CD 10.8/1 Li / BT-CD 10.8/4 Li |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 16.2Wh |
| Jännite | 10,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Einhell akut
Näytä kaikki →
-13%
Einhell BT-CD 10,8 V /3 LI Työkalun Akku 1500 mAh
29,95 €
25,95 €
Einhell BT-CD 10.8/3 LI Työkalun Akku 2500 mAh
33,95 €
Einhell 4 Li/2 Li-ion 14,4 V akku 1500 mAh
59,95 €
Einhell 4 Li/2 Li-ion 14,4 V akku 2000 mAh
64,95 €
Einhell RT-CD18i, RT-CD18I Hammer Drill Työkalun Akku
48,95 €
Einhell RT-CD18i, RT-CD18I Hammer Drill Työkalun Akku
59,95 €
-16%
Einhell RG-CH 18 Li Työkalun Akku 5000 mAh
69,95 €
58,95 €
-18%
Einhell BT-CD 14.4 Li Työkalun Akku 1500 mAh
33,95 €
27,95 €