calcActive())">
SAMSUNG Gear Live SM-R382 Älykellon akku 300 mAh
Varastossa
19,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung älykellojen kanssa:
Gear Live
SM-R382
SM-R382
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung älykellojen alkuperäisakut:
EB-BR382FBE
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-SMR382SH |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128128595 |
| Mitat | 26.50 x 20.10 x 6.00mm |
| Korvaa | EB-BR382FBE |
| Kapasiteetti (mAh) | 220mAh / 0.81Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Älykellojen akut
Näytä kaikki →
SAMSUNG Galaxy Watch 42mm SM-R810 SM-R815 Älykellon akku 250 mAh
18,95 €
-13%
SAMSUNG Gear S3 Classic Älykellon akku 350 mAh
23,95 €
20,95 €
SAMSUNG Gear 1 SM-V700 Älykellon akku 250 mAh
13,95 €
-11%
SAMSUNG Gear S Älykellon akku 170 mAh
17,95 €
15,95 €
FitBit Surge Älykellon Akku
14,95 €
Apple Watch 42mm akku 240mAh
19,95 €
SAMSUNG Gear Fit 2 Pro SM-R365 Älykellon akku 350 mAh
19,95 €
SAMSUNG Gear 2 SM-R380 Älykellon akku 250 mAh
15,95 €