calcActive())">
Babyliss T24B, T24C, T24D akku 2000mAh
Saatavissa tehtaalta
20,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Hiustenleikkurin / shaverin kanssa:
Babyliss:
T24BT24C
T24D
Remington:
HC-352)Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Hiustenleikkurin / shaverin alkuperäisakut:
Babyliss:
SHB16Remington:
)Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi Hiustenleikkurin / shaverin tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset…
| SKU | CS-BTS240SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128095309 |
| Korvaa | SHB16 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 7.2Wh |
| Mitat | 50.00 x 28.70 x 26.70mm |
| Jännite | 3,6 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Hiustenleikkurien ja shaverien akut
Näytä kaikki →
-13%
Moser 1852-7531 akku 2000mAh
15,95 €
13,95 €
-13%
Moser ChroMini 1591, ChroMini 1591B, ChroMini 1591Q akku 1200mAh
15,95 €
13,95 €
Wella Xpert HS70 Shaverin / Hiustenleikkurin Akku
18,95 €
-13%
Braun leikkuukoneen 720 / 730 yhteensopiva akku 1900mAh
14,95 €
12,95 €
Remington F-4790, F-5790, F-7790 Shaverin / Hiustenleikkurin Akku
18,95 €
-12%
Moser 1871 / 1872 / 1871-7590 akku 2000mAh
16,95 €
14,95 €
-50%
Philips HP1304, HP1308, HP1310 Shaverin / Hiustenleikkurin Akku
18,95 €
9,48 €
Wahl leikkuukoneen Detailer Cordless Trimmer yhteensopiva akku 1500mAh
17,95 €