calcActive())">
Moser 1871 / 1872 / 1871-7590 akku 2000mAh
Saatavissa tehtaalta
16,95 €
14,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Moser Hiustenleikkurin / shaverin kanssa:
ChromStyle 1871
ChromStyle 1872
Super Cordless 1872 clipper
Wella Academy ChromStyle
ChromStyle 1872
Super Cordless 1872 clipper
Wella Academy ChromStyle
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Moser Hiustenleikkurin / shaverin alkuperäisakut:
11871-7590
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta
Tilaa uusi Hiustenleikkurin / shaverin tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
Tilaa uusi Hiustenleikkurin / shaverin tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
| SKU | CS-MCH187SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128157359 |
| Korvaa | 1871-7590 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 7.2Wh |
| Mitat | 56.92 x 34.30 x 24.72mm |
| Jännite | 3,6 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Hiustenleikkurien ja shaverien akut
Näytä kaikki →
-13%
Moser 1852-7531 akku 2000mAh
15,95 €
13,95 €
-13%
Moser ChroMini 1591, ChroMini 1591B, ChroMini 1591Q akku 1200mAh
15,95 €
13,95 €
Remington F-4790, F-5790, F-7790 Shaverin / Hiustenleikkurin Akku
18,95 €
Wella Xpert HS70 Shaverin / Hiustenleikkurin Akku
18,95 €
-6%
Moser leikkuukoneen Chrom Style Pro 1871 / 1871-0071 yhteensopiva akku 1800mAh
17,95 €
16,95 €
-13%
Braun leikkuukoneen 720 / 730 yhteensopiva akku 1900mAh
14,95 €
12,95 €
Wella Xpert HS71, Xpert HS71 Profi, Xpert HS75 Shaverin / Hiustenleikkurin Akku
18,95 €
-50%
Philips HP1304, HP1308, HP1310 Shaverin / Hiustenleikkurin Akku
18,95 €
9,48 €