calcActive())">
IBM ServeRAID M5000, ServeRAID M5014, ServeRAID M5015 akku 1500mAh
Saatavissa tehtaalta
96,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien IBM RAID-korttien kanssa:
ServeRAID M5000
ServeRAID M5014
ServeRAID M5015
System S3250 M3
System X3630 M3 7377
ServeRAID M5014
ServeRAID M5015
System S3250 M3
System X3630 M3 7377
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat IBM RAID-korttien alkuperäisakut:
3650M4
43W4342
46M0851
46M0917
46M0930
46M0931
67Y0186
81Y4508
81Y4559
81Y4579
8304202
43W4342
46M0851
46M0917
46M0930
46M0931
67Y0186
81Y4508
81Y4559
81Y4579
8304202
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi RAID-korttien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuuss…
| SKU | CS-ASM500SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128109709 |
| Korvaa | BAT1S1P / L3-25343-13B / IBBU08 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 5.55Wh |
| Mitat | 76.10 x 53.56 x 15.06mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa RAID-korttien akut
Näytä kaikki →
DELL E2K-UCP-61(B), NP007 SAS 6/IR, Perc 5i akku 1000mAh
55,95 €
DELL PERC 6, PERC 6I, PowerEdge H700 akku 1890mAh
67,95 €
DELL PERC H710, PERC H710P, PERC H810 akku 830mAh
23,95 €
DELL PowerEdge 4400 akku 1500mAh/9.0Wh
39,95 €
DELL PowerVault MB3000I akku 6600mAh
133,95 €
DELL Poweredge 1750, Poweredge 2450, Poweredge 2500 akku 1500mAh/9.0Wh
24,95 €
HP ProLiant BL460C G6, ProLiant BL460C G7, ProLiant BL460C G9 akku 530mAh
75,95 €
IBM 09L5609, 21H5072, 21H8979 akku 800mAh
19,95 €