calcActive())">
HP ProLiant BL460C G6, ProLiant BL460C G7, ProLiant BL460C G9 akku 530mAh
Saatavissa tehtaalta
75,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP RAID-korttien kanssa:
ProLiant BL460C G6
ProLiant BL460C G7
ProLiant BL460C G9
ProLiant BL460C G7
ProLiant BL460C G9
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP RAID-korttien alkuperäisakut:
727263-001
727263-002
MCFP12
727263-002
MCFP12
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi RAID-korttien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuuss…
| SKU | CS-HPL460BU |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128122678 |
| Korvaa | MCFP12 / 727263-001 / 727263-002 |
| Kapasiteetti (mAh) | 530mAh / 3.82Wh |
| Mitat | 139.70 x 36.40 x 9.10 mm |
| Jännite | 7,2 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa RAID-korttien akut
Näytä kaikki →
DELL E2K-UCP-61(B), NP007 SAS 6/IR, Perc 5i akku 1000mAh
55,95 €
DELL PERC 6, PERC 6I, PowerEdge H700 akku 1890mAh
67,95 €
DELL PERC H710, PERC H710P, PERC H810 akku 830mAh
23,95 €
DELL PowerEdge 4400 akku 1500mAh/9.0Wh
39,95 €
DELL PowerVault MB3000I akku 6600mAh
133,95 €
DELL Poweredge 1750, Poweredge 2450, Poweredge 2500 akku 1500mAh/9.0Wh
24,95 €
IBM 09L5609, 21H5072, 21H8979 akku 800mAh
19,95 €
IBM ABT-200, ServeRAID 8K SAS RAID controll, ServerRAID 8K akku 1800mAh
29,95 €