calcActive())">
Google B2PW4100, Nexus S1, Nexus S1 Global TD-LTE akku 2700mAh
Saatavissa tehtaalta
23,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Google matkapuhelimien kanssa:
B2PW4100
Nexus S1
Nexus S1 Global TD-LTE
Pixel
Nexus S1
Nexus S1 Global TD-LTE
Pixel
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Google matkapuhelimien alkuperäisakut:
35H00262-00M
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-GPW410SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128128724 |
| Korvaa | 35H00262-00M |
| Kapasiteetti (mAh) | 2700mAh / 10.4Wh |
| Mitat | 64.36 x 60.54 x 4.20mm |
| Jännite | 3,85 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Google akut
Näytä kaikki →
Google Pixel XL akku 3400 mAh
33,95 €
Google Pixel 2 / G011A akku 2700mAh
24,95 €
Google puhelimen Pixel 7 yhteensopiva akku 4250mAh
31,95 €
Google Pixel 4 akku 2500mAh
27,95 €
Google G013C, Pixel 3 XL, Pixel XL 3 akku 3000mAh
24,95 €
Google G011C, Pixel 2 XL 2017, Pixel XL2 2017 akku 3800mAh
24,95 €
Google G011C, Pixel 2 XL 2018, Pixel 2 XL 6.0 akku 3500mAh
25,95 €
Google G020C akku 3600mAh
27,95 €