calcActive())">
Lenovo PB1-750, PB1-750M, PB1-750N akku 4250mAh
Saatavissa tehtaalta
28,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo matkapuhelimien kanssa:
PB1-750
PB1-750M
PB1-750N
PHAB 6.98
PB1-750M
PB1-750N
PHAB 6.98
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo matkapuhelimien alkuperäisakut:
L15D1P32
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-LVP750SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128125013 |
| Korvaa | L15D1P32 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4250mAh / 16.15Wh |
| Mitat | 102.90 x 85.20 x 3.00 mm |
| Jännite | 3,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Lenovo akut
Näytä kaikki →
Lenovo PB1-770N, PB1-770N Dual SIM TD-LTE akku 3400 mAh
21,95 €
Lenovo A2580 / A2860 akku 1700 mAh
15,95 €
Lenovo S920 akku 2000 mAh
16,95 €
Lenovo P700, P700i akku 2500 mAh
17,95 €
Lenovo I325, I325WG, S710 akku 950 mAh/
15,95 €
Lenovo S930, S938T, S939 akku 2300 mAh
16,95 €
Lenovo S858T akku 1800 mAh
23,95 €
Lenovo A830, A850, K860 akku 2250 mAh
17,95 €