calcActive())">
Lenovo S920 akku 2000 mAh
Saatavissa tehtaalta
16,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo puhelinten kanssa:
S920
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo puhelin alkuperäisakut:
BL208
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-LVK920SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128087762 |
| Korvaa | BL208 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 7.6Wh |
| Mitat | 75.12 x 65.12 x 4.20 mm |
| Jännite | 3,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Pikkupaketti | 4,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Lenovo akut
Näytä kaikki →
Lenovo PB1-770N, PB1-770N Dual SIM TD-LTE akku 3400 mAh
21,95 €
Lenovo A2580 / A2860 akku 1700 mAh
15,95 €
Lenovo P700, P700i akku 2500 mAh
17,95 €
Lenovo I325, I325WG, S710 akku 950 mAh/
15,95 €
Lenovo S930, S938T, S939 akku 2300 mAh
16,95 €
Lenovo S858T akku 1800 mAh
23,95 €
Lenovo A830, A850, K860 akku 2250 mAh
17,95 €
Lenovo A900 akku 900 mAh
15,95 €