calcActive())">
Lenovo K5 Note, K52t38, Lemon K5 Note Dual SIM TD-LTE akku 3400 mAh
Varastossa
24,95 €
12,48 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo puhelinten kanssa:
K5 Note
K52t38
Lemon K5 Note Dual SIM TD-LTE
K52t38
Lemon K5 Note Dual SIM TD-LTE
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo puhelin alkuperäisakut:
BL261
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-LVK500SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128112389 |
| Korvaa | BL261 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3400mAh / 12.92Wh |
| Mitat | 81.12 x 63.35 x 4.00mm |
| Jännite | 3,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Lenovo akut
Näytä kaikki →
Lenovo A2580 / A2860 akku 1700 mAh
15,95 €
-50%
Lenovo K32C36, Lemon 3, Lemon 3 Dual SIM TD-LTE akku 2700 mAh
21,95 €
10,98 €
Lenovo PB1-770N, PB1-770N Dual SIM TD-LTE akku 3400 mAh
21,95 €
Lenovo PB2-690N, Phab 2 Pro, Phab2 Pro akku 4000mAh
22,95 €
Lenovo S660, S668T akku 3000 mAh
17,95 €
Lenovo K3 Note, K50-T3s, K50-T5 akku 2000 mAh
17,95 €
-59%
Lenovo A388t, A880, A889 akku 1900 mAh
16,95 €
6,95 €
-50%
Lenovo K910, K910E, VIBE Z akku 3050 mAh
18,95 €
9,48 €