calcActive())">
Maxcom MM141 akku 1700mAh
Saatavissa tehtaalta
20,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Maxcom matkapuhelimien kanssa:
MM141
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Maxcom matkapuhelimien alkuperäisakut:
D243
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-ARS850SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128111009 |
| Korvaa | BL-6900 / BP-140 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1700mAh / 6.29Wh |
| Mitat | 66.20 x 44.00 x 5.10mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |